• Slider 1
  • tn Torhout1992KM 2017 2018 2
  • Ribben2017 10 07

Voorbereiding A-kern en B-kern met IPU19

Geschreven door Peter Verplancke op .

Het voorbereidingsprogramma is gekend voor zowel A- als B-kern. Deze laatste gaan de voorbereiding volledig samen afwerken met de IPU19. Via één klik kan je de kalender nu direct in je digitale agenda plaatsen, zo hoef je geen enkel evenement te missen. Je kan ook elk evenement apart in je agenda plaatsen of zelfs delen via sociale media met vrienden, klik hiervoor op het evenement. Ga verder naar deze link. Wie geen digitale agenda heeft kan de kalender hieronder vinden via "Lees meer"

    A-kern     B-kern & IPU19  
             
             
             
             
zondag  25/06/2017 Eerste training A-Kern 09u00 inloop-week A-Kern    
maandag 26/06/2017 training A-Kern 19u00    
dinsdag 27/06/2017 training A-Kern 19u00    
donderdag 29/06/2017 training A-Kern 19u00    
zaterdag 1/07/2017 KMT- Club Brugge (Velodroom) 19u00    
             
    Vrij / individueel programma        
             
maandag 3/07/2017     Inloop-week B-Kern Eerste training B-Kern 19u30
woensdag 5/07/2017     training 19u30
           
             
vrijdag 14/07/2017 hervatten training A-Kern 19u00 week 1    
zaterdag 15/07/2017 training A-Kern 10u00    
zondag  16/07/2017 training A-Kern 10u00    
maandag 17/07/2017     week 2 training 19u30
dinsdag 18/07/2017 training A-Kern 19u15    
woensdag 19/07/2017 training A-Kern 19u00    
donderdag 20/07/2017 Oostduinkerke-KMT 19u30 training 19u30
vrijdag 21/07/2017 teambuildingdag dag    
zaterdag 22/07/2017     Tornooi KMT op De Velodroom 09u00
zondag 23/07/2017 Tornooi KMT op De Velodroom 09u00    
maandag 24/07/2017     week 3 training (Ichtegem) 19u30
dinsdag 25/07/2017 training A-Kern 19u00 training (Ichtegem) 19u30
woensdag 26/07/2017 KMT-Wingene 19u30    
donderdag 27/07/2017 training A-Kern 18u00 training 19u30
vrijdag 28/07/2017     Oostduinkerke (B) - KMT 19u30
zaterdag 29/07/2017 KMT-Knokke 18u00 KMT - Cercle Brugge (U17) 14u30
zondag 30/07/2017        
maandag 31/07/2017     week 4 Vanaf nu normaal trainingsschema W1 en W2 19u30
dinsdag 1/08/2017 training A-Kern 19u15 Zerkegem - KMT 19u30
woensdag 2/08/2017        
donderdag 3/08/2017 KMT - Menen 20u00    
vrijdag 4/08/2017 training A-Kern 18u00    
zaterdag 5/08/2017     KMT - Westhoek  17u00
zondag 6/08/2017 (BvB) KMT - R.US.Assesse 16u00    
maandag 7/08/2017     week 5    
dinsdag 8/08/2017 training A-Kern 19u15 Ruddervoorde - KMT 19u30
woensdag 9/08/2017        
donderdag 10/08/2017 KMT-Oostnieuwkerke  20u00 Nieuwpoort - KMT 19u30
vrijdag 11/08/2017 training 18u00    
zaterdag 12/08/2017     KMT - R. Knokke FC 13u30
zondag 13/08/2017 (BvB) Eendracht Aalst - KMT      
maandag 14/08/2017     week 6    
dinsdag 15/08/2017 KMT - SV Diksmuide (Jeugddag) 19u00 KMT - Merchtem (Jeugddag) 15u30
woensdag 16/08/2017        
donderdag 17/08/2017 training A-Kern 19u15    
vrijdag 18/08/2017 training A-Kern 18u00    
zaterdag 19/08/2017 KMT - Winkel Sport 18u30 KMT - Deinze (U19) S3 15u00
zondag 20/08/2017        
maandag 21/08/2017     week 7    
dinsdag 22/08/2017 training A-Kern 19u15    
woensdag 23/08/2017        
donderdag 24/08/2017 Training A-Kern 19u15 Rac. Harelbeke - KMT 19u30
vrijdag 25/08/2017 training A-Kern 18u00 Stage Aardenburg NL 17u00
zaterdag 26/08/2017 KSK Vlamerting - KMT 17u30 Stage Aardenburg NL Dag
zondag 27/08/2017     Stage Aardenburg NL Dag
maandag 28/08/2017     week 8    
dinsdag 29/08/2017 training A-Kern 19u15    
woensdag 30/08/2017        
donderdag 31/08/2017 training A-Kern 19u15    
vrijdag 1/09/2017 training A-Kern 18u00 KSV Temse - KMT 20u00
zaterdag 2/09/2017 KMT - KSV Temse 19u30    
zondag 3/09/2017