Eindrondes

Eindrondes

EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE

Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld


EERSTE AMATEURKLASSE - PLAY OFF'S

SPEELDAG 1 : zaterdag 4 mei

Tessenderlo - Virton   0 - 2

Lierse-Kempenzonen - Deinze   4 - 1

SPEELDAG 2 : zaterdag 11 mei

Virton - Lierse-Kempenzonen    3 - 1

Deinze - Tessenderlo     3 - 0

SPEELDAG 3 : woensdag 15 mei

Lierse-Kempenzonen - Tessenderlo     2 - 2

Deinze - Virton    1 - 1

SPEELDAG 4 : zaterdag 18 mei

Virton - Deinze     2 - 0

Tessenderlo - Lierse-Kempenzonen     2 - 4

SPEELDAG 5 : woensdag 22 mei

Tessenderlo - Deinze    4 - 1

Lierse-Kempenzonen - Virton      0 - 4

SPEELDAG 6 : zaterdag 25 mei

Virton - Tessenderlo    ( zaterdag 20 uur ) (Virto promoveert naar het proffesionele 1B)

Deinze - Lierse-Kempenzonen    ( zaterdag 20 uur )

 


TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B

EERSTE RONDE : Zondag 12 mei

Mandel United Izegem-Ingelmunster - KSK Ronse   0 - 0  n.v. - pen  2 - 4

Bocholt - Hasselt     3 - 1  na verlengingen

TWEEDE RONDE : woensdag 15 mei

RC Gent - KSK Ronse    1 - 2   na verlengingen

Bocholt - Wijgmaal     0 - 3

DERDE RONDE : heenwedstrijden zondag 19 mei 

Intrede KSV Oudenaarde ( eerste amateurklasse )

KSV Oudenaarde - URSL Visé      3 - 2   

KSK Ronse - Wijgmaal     0 - 1

terugwedstrijden zaterdag 25 mei

URSL Visé - KSV Oudenaarde   5 - 1

Wijgmaal - KSK Ronse    1 - 2

Finales op 30 mei

Visé - Ronse (Promotie)

Oudenaarde - Wijgmaal (Degradatie)

Finales op 2 juni 

Ronse - Visé (Promotie)

Wijgmaal - Oudenaarde (Degradatie)

 

TWEEDE AMATEUR ACFF - TOUR FINAL

EERSTE RONDE : zondag 5 mei

FC Tilleur - URSL Visé    1 - 7

Francs Borains - RAAL La Louvière   3 - 1

TWEEDE RONDE : zondag 12 mei

Francs Borains - URSL Visé    1 - 2

 


DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B

EERSTE RONDE : zondag 12 mei

Pepingen-Halle - Wetteren    0 - 0 n.v. - pen  3 - 0

Zwevezele - Sint-Lenaarts     3 - 0

Lyra-Lierse-Berlaar - Betekom    1 - 0

Houtvenne - Wingene   1 - 0

TWEEDE RONDE : zondag 19 mei

Pepingen-Halle - Houtvenne      3 - 1

Zwevezele - Lyra-Lierse Berlaar     2 - 0

Promotie voor de winnaars van de duels uit ronde 2

DERDE RONDE : zaterddag 25 mei

Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne

Voor een eventuele bijkomende stijger

 

Dalers : zondag 12 mei

Oostkamp - Ternesse Wommelgem    2 - 1 (Oostkamp moet hopen dat Visé niet wint)

 

DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :  TOUR FINAL
 
EERSTE RONDE : zondag 5 en 12 mei
 
Léopold FC - Onhaye      1 - 3
 
Givry - Aischoise     5 - 1
 
Verlaine - RCS Brainois     2 - 1
 
Richelle - RFC Tournai    1 - 3
 
TWEEDE RONDE : zondag 12 en zaterdag 18 mei
 
Givry - Verlaine    1 - 2
 
RFC Tournai - Onhaye    0 - 2
 
 
Dalers : zondag 5 mei
 
Oppagne-Wéris - FC Ganshoren       2 - 1
 

EINDRONDE INTERPROVINCIAAL - TOUR FINAL INTERPROVINCIAL
 
De interprovinciale eindronde gaat van start op donderdag 16 mei, laatste wedstrijden op zondag 2 juni.
 
VVF :
REEKS A :
Speeldag 1 : donderdag 16 mei
Dadizele - Heikant Berlaar    1 - 3
Aalter - Park Houthalen     1 - 1
 
Speeldag 2 : zondag 19 mei
Diest - Dadizele    2 - 1
Heikant Berlaar - Aalter    1 - 3
 
Speeldag 3 : donderdag 23 mei
Aalter - Diest    3 - 3
Park Houthalen - Heikant Berlaar   2 - 3
 
Speeldag 4 : zondag 26 mei
Dadizele - Aalter    ( zondag 15 uur )
Diest - Park Houthalen    ( zondag 15 uur )
 
Speeldag 5 : donderdag 30 mei
Park Houthalen - Dadizele    ( donderdag 15 uur )
Heikant-Berlaar - Diest    ( donderdag 15 uur )
 
 
REEKS B :
Speeldag 1 : donderdag 16 mei
Herk-De-Stad - Zoersel     4 - 0
RC Lauwe - Lochristi    0 - 3
 
Speeldag 2 : zondag 19 mei
Liedekerke - RC Lauwe     8 - 0
Lochristi - Herk-De-Stad     2 - 0
 
Speeldag 3 : donderdag 23 mei
Zoersel - Lochristi    1 - 5
Herk-De-Stad - Liedekerke    0 - 0
 
Speeldag 4 : zondag 26 mei
Liedekerke - Zoersel    ( zondag 15 uur )
RC Lauwe - Herk-De-Stad    ( zondag 15 uur )
 
Speeldag 5 : donderdag 30 mei
Lochristi - Liedekerke    ( donderdag 15 uur )
Zoersel - RC Lauwe    ( donderdag 15 uur )
 
ACFF :
Speeldag 1 : zondag 19 mei
Fizoise - Ethe Belmont     3 - 3  - pen  4 - 2
 
Speeldag 2 : zondag 26 mei
Rochefort - Kosova Schaerbeek    ( zondag 15 uur )
Gosselies - Fizoise    ( zondag 15 uur )
 
 
VVF :
REEKS A : Limburg, Vlaams Brabant, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen
REEKS B : Limburg, Vlaams Brabant, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen
 
ACFF : Luik, Luxemburg, Namen, Waals Brabant en Henegouwen