Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

 OPGELET: WIJZIGINGEN ZIJN VOLGENS DE OMSTANDIGHEDEN STEEEDS MOGELIJK. ONDER ANDERE DOOR CORONA MAATREGELEN EN/OF HET AANTAL BEKERRONDEN DIE ONZE CLUB ZAL SPELEN.

A-KERN SEIZOEN 2020-2021 / VOORBEREIDINGSSCHEMA  
               
Persvoorstelling tijdens de maand augustus op locatie. Datum en plaats nog niet bekend.  
               
Dag Datum     Uur Info Plaats  
Maandag  13/07/2020   Testen groep A 19.00 - 20.30 uur   Velodroom  
Dinsdag  14/07/2020   Testen groep B 19.00 - 20.30 uur   Velodroom  
Woensdag 15/07/2020   Vrij        
Donderdag  16/07/2020   Testen groep A 19.00 - 20.30 uur   Velodroom  
Vrijdag 17/07/2020   Testen groep B 18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  18/07/2020   Vrij        
Zondag  19/07/2020   Vrij         
               
               
Maandag 20/07/2020   Vrij         
Dinsdag  21/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Woensdag  22/07/2020   Vrij         
Donderdag  23/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 24/07/2020   Vrij         
Zaterdag 25/07/2020   Ontbijt+Training 09.00 - 11.30 uur Teambuildingsdag aan de kust afgelast! Velodroom  
               
Zondag  26/07/2020   Vrij         
               
               
Maandag 27/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Dinsdag 28/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Woensdag 29/07/2020   Vrij        
Donderdag 30/07/2020   Wedsrijd 1 19.15 uur Zedelgem (P1) - KMT AFGELAST TRAINING Velodroom  
Vrijdag  31/07/2020   Training  18.00 uur   Velodroom  
Zaterdag  01/08/2020   Wedstrijd 2 17.00 uur FC Gullegem - KMT Gullegem  
Zondag  02/08/2020   Tornooi 15.00 - 19.30 uur TORNOOI met KM Torhout (D3  Velodroom  
      AFGELAST!   Gullegem (D2) - Zwevezele (D2)     
               
Maandag 03/08/2020   Vrij         
Dinsdag  04/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom  
Woensdag  05/08/2020   Wedstrijd 3 19.30 uur KMT - Mandel United (D2) AFGELAST Velodroom  
Donderdag  06/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 07/08/2020   Vrij        
Zaterdag 08/08/2020            
Zondag 09/08/2020   Wedstrijd 4 16.00 uur 1ste ronde BvB KMT - RC Lauwe AFGELAST Velodroom  
               
               
Maandag 10/08/2020   Training   19.15 uur   De Engel Ichtegem  
Dinsdag  11/08/2020   Training 19.15 uur Diksmuide (P1) - KMT AFGELAST Velodroom  
Woensdag  12/08/2020   Vrij         
Donderdag 13/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 14/08/2020   Vrij        
Zaterdag  15/08/2020   Wedstrijd 6 ? Uur 2e ronde BvB AFGELAST Thuis/Verplaatsing  
Zondag  16/08/2020   Wedstrijd 6 16.00 uur 2e ronde BvB AFGELAST Thuis/Verplaatsing  
               
               
Maandag 17/08/2020   Training  19.15 uur   De Engel Ichtegem  
Dinsdag  18/08/2020   Training 19.15 uur   Sportstadion 2  
Woensdag 19/08/2020   Vrij        
Donderdag  20/08/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 21/08/2020            
Zaterdag  22/08/2020   Wedstrijd 7 ? Uur 3e ronde BvB AFGELAST Thuis/Verplaatsing  
Zondag  23/08/2020   Wedstrijd 7 16.00 uur 3e ronde BvB AFGELAST Thuis/Verplaatsing  
               
Maandag  24/08/2020   Vrij         
Dinsdag  25/08/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Woensdag  26/08/2020   Wedstrijd  8 19.30 uur KMT (A/B) - Oostduinkerke/Koksijde (P1) Velodroom  
Donderdag  27/08/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Vrijdag 28/08/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  29/08/2020   Wedstrijd 9 ? Uur 4e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag  30/08/2020   Wedstrijd 9 16.00 uur 4e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
Maandag  31/08/2020   Vrij         
Dinsdag  01/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
      Wedstrijd 10 19.00 uur Gits (P3) - KMT (A/B) Gits  
Woensdag  02/09/2020   Vrij         
Donderdag  03/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Vrijdag  04/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  05/09/2020   Wedstrijd 11 ? Uur Competitie 1 of 5e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag  06/09/2020   Wedstrijd 11 C: 15.00 B: 16u00 Competitie 1 of 5e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
Maandag  07/09/2020   Vrij         
Dinsdag  08/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Woensdag  09/09/2020   Wedstrijd 12? ? Uur Competitie 1 bij 5de bekerronde op 5-6/09 Thuis/Verplaatsing  
Donderdag  10/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Vrijdag  11/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  12/09/2020   Wedstrijd 12/13  ? uur  Competitie 2 Thuis/Verplaatsing  
Zondag  13/09/2020   Wedstrijd 12/13  15.00 uur  Competitie 2 Thuis/Verplaatsing