O. Cruckestadium | |||||
K.S.K. Ronse (B) |
0 : | 2 | TORHOUT 1992 KM (B) |
||
---|---|---|---|---|---|
04-11-2017 15:00 | |||||
35' | 1 | ![]() | |||
46' | 1 | ![]() | |||
46' | 1 | ![]() | |||
46' | 1 | ![]() | |||
46' | 1 | ![]() | |||
64' | 1 | ![]() | |||
64' | 1 | ![]() | |||
70' | 1 | ![]() | |||
70' | 1 | ![]() | |||
80' | 1 | ![]() | |||
85' | 1 | ![]() |
Onze beloften knopen opnieuw aan met een overwinning en houden ook voor het eerst de nul op het bord. Het was zeker niet de beste wedstrijd van het seizoen, maar toch was KMT de ganse wedstrijd baas.
Het duurde echter wel tot tien minuten voor de koffie dat Callewaert kon scoren op voorzet van Sebastien Perquy. Doelman Hovsepyan beleefde een rustige namiddag en kreeg geen ennkele gevaarlijk bal te verwerken.
Ook in de tweede helft bleef KMT de druk naar voor zetten, toch moest onze doelman nu een tweetal keer gevat tussenkomen op evenveel gevaarlijke uitbraken. Wanneer een half uur voor tijd een speler van de thuisploeg terecht werd uitgesloten voor een domme trapfout ging het allemaal iets gemakkelijker voor onze jongens.
Toch duurde het tot vijf minuten voor tijd dat Tanghe de score kon verdubbelen als hij een schot van Mathieu Perquy over neemt en in de draai binnen schiet, 0-2.
Voor één keer was het voetbal niet al te best maar kregen we toch wel de drie verdiende punten. En dat mag ook wel eens na enkele keren onverdiend puntenverlies in vorige wedstrijden.