Tegenstanders A-Kern

RFC Wetteren

Marcel De Kerpel Stadion: 

 

Massemsesteenweg 56A,

9230 Wetteren

 

http://www.rfcwetteren.be/

K.VC.Wingene

Gemeentelijk Stadion: 

 

Rozendalestraat

8750 Wingene

 

https://www.kvcwingene.be/

Avanti Stekene

Groene Putte stadion: 

 

Heistraat 60

9190 Stekene

 

https://avantistekene.wordpress.com/

K.VV.Zelzate

Sint-Laurens (school) stadion:

 

Patronagestraat

9060 Zelzate

 

https://kvv-zelzate.be/

FC Lebbeke

Stadion Lebbeke:

 

Koning Albert I straat 124

9280 Lebbeke

 

https://www.fclebbeke.be/

K.VC.Jong Lede

Gemeentelijk stadion:

 

Ommeganglaan 58/Z

9340 Lede

 

https://www.kvcjonglede.be/

K.VK.Svelta Melsele

Stadion Melsele:

 

Albrecht Rodenbachlaan 29

9120 Beveren

 

https://www.kvksveltamelsele.be/

KHO Wolvertem Merchtem

Frans Lathouwersstadion:

 

Veilinglaan 66

1861 Wolvertem

 

https://www.wolvertem-merchtem.be/

KSK Oostnieuwkerke

Campus KSK Oostnieuwkerke:

 

Cockstraat 24

8840 Staden

 

https://kskoostnieuwkerke.be/

 

KVK Ninove

Stadion De Kloppers: 

 

Denderstraat 32

9402 Ninove

 

http://kvkninove.be/

K. Olsa Brakel

Stephan Van den Berghe Stadion: 

 

Parkweg 15

9660 Brakel

 

https://www.olsabrakel.be/

SK Lochristi

Bosdreef Stadion: 

 

Bosdreef 57

9080 Lochristi

 

http://www.sklochristi.be/

KFC Eppegem

Frans Vercammen Stadion: 

 

Waterleestweg 2

1980 Zemst

 

https://www.kfceppegem.be/

 

Tempo Overijse

Begijnhof Stadion: 

 

Begijnhof

3090 Overijse

 

https://www.tempo-overijse.be/

KSV Bornem

Recreatie- en sportdomein Breeven: 

 

Brevendreef 56B

2880 Bornem

 

https://www.ksvbornem.be/

Tegenstanders B-Kern

KFC Mandel United

Stedelijk Sportstadion (Terrein synthetisch): 

 

Sint-Jorisstraat 76

8870 Izegem

 

http://www.kfcmandelunited.be/

 

VK.Westhoek A

Crackstadion (Terrein 1): 

 

Jaime Picanollaan 1

8900 Ieper

 

https://www.kvkwesthoek.be/

 

 

K.FC.Sparta Petegem A

KFC Sparta Petegem Stadion (Terrein 2): 

 

Gaversesteenweg 240

9800 Petegem a/d Leie (Deinze)

 

http://www.kfcspartapetegem.be/

Football Club Gullegem A

Poezelhoek Stadion (Terrein 1 synthetisch): 

 

Poezelhoek 12,

8560 Wevelgem

 

http://fcgullegem.be/

Racing Club Harelbeke A

Forrestier Stadion (Terrein 11):

 

Stasegemsesteenweg 23,

8530 Harelbeke

 

http://www.krc-harelbeke.be/

S.C.T. Menen A

Vauban Stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Waalvest 136

8930 Menen

 

https://ksctmenen.be/

K.VC.Wingene A

Gemeentelijk Stadion (Terrein 4):

 

Rozendalestraat

8750 Wingene

 

https://www.kvcwingene.be/

KSC Dikkelvenne

Campus Marc Gevaert Sportcomplex (Terrein 2 synthetisch):

 

Hofkouterstraat

9890 Dikkelvenne

 

http://www.scdikkelvenne.be/

 

 

KSK Ronse

Campus Oscar Cruckestadion (Terrein 1):

 

Leuzesteenweg 241

9600 Ronse

 

https://www.ksk-ronse.be/

KSK Oostnieuwkerke

Campus KSK Oostnieuwkerke (Terrein 1)

 

Cockstraat 24

8840 Staden

 

https://kskoostnieuwkerke.be/

KSV Oudenaarde

Campus Burgemeester Thienpontstadion (Terrein 1):

 

Prins Leopoldstraat 89

9700 Oudenaarde

 

https://www.ksvoudenaarde.be/

K. Olsa Brakel

Campus Stephan Van den Berghe stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Parkweg 15

9660 Brakel

 

https://www.olsabrakel.be/

KFC Merelbeke

Campus Sportcomplex Ter Wallen (Terrein 2 synthetisch):

 

Sportstraat

9820 Merelbeke

 

https://www.kfcmerelbeke.be/

R. Knokke FC

Campus Stadion Olivier (Terrein 2 synthetisch):

 

Smedenstraat 93

8300 Knokke-Heist

 

https://rkfc.be/

 

Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

 

KM TORHOUT
A-KERN SEIZOEN 2019-2020 / VOORBEREIDINGSSCHEMA
             
Persvoorstelling 6 juni 2019 om 20.00 uur
             
Dag Datum     Uur Info Plaats
Woensdag  19/06/2019   Training 19.00 - 20.00 uur Testen Velodroom
Donderdag  20/06/2019   Training 19.00 - 20.00 uur Testen Velodroom
Vrijdag 21/06/2019   Vrij       
Zaterdag  22/06/2019   Vrij       
Zondag  23/06/2019   Vrij       
             
             
             
Maandag  24/06/2019   Vrij      
Dinsdag  25/06/2019   Training 19.15 uur   Velodroom
Woensdag 26/06/2019   Vrij      
Donderdag  27/06/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 28/06/2019   Vrij      
Zaterdag  29/06/2019   Wedstrijd 18,00 uur KMT - Club Brugge Velodroom
Zondag  30/06/2019   Vrij       
             
             
             
Geen groepstrainingen tem 17/7/2019 - wel individueel programma
Donderdag  18/07/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag  19/07/2019   Vrij       
Zaterdag  20/07/2019   Training  9.30 uur   Velodroom
Zondag  21/07/2019   Vrij       
             
             
             
             
Maandag 22/07/2019   Training  19.15 uur Training + Teambuilding De Kluze Velodroom
Dinsdag  23/07/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Woensdag  24/07/2019   Wedstrijd 1 19.00 uur Anzegem (P1) - KMT Anzegem
Donderdag  25/07/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 26/07/2019   Vrij       
Zaterdag 27/07/2019   Training  9.30 uur   Velodroom
Zondag  28/07/2019   Wedstrijd 2 16,00 uur 1e ronde BvB  
             
             
Maandag 29/07/2019   Training  19.15 uur   Den Engel
Dinsdag 30/07/2019   Wedstrijd 3 19.00 uur KMT - Gullegem (2A) Velodroom
Woensdag 31/07/2019   Vrij      
Donderdag 01/08/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag  02/08/2019   Training  18.00 uur   Velodroom
Zaterdag  03/08/2019   Vrij      
Zondag  04/08/2019   Wedstrijd 4 16,00 uur 2e ronde BvB  
             
             
Maandag 05/08/2019   Training   19.15 uur   Den Engel 
Dinsdag  06/08/2019   Vrij       
Woensdag  07/08/2019   Wedstrijd 5 19.30 uur KMT - KSKV Zwevzele (2A) Velodroom
Donderdag  08/08/2019   Training   19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 09/08/2019   Training   18.00 uur   Velodroom
Zaterdag 10/08/2019   Vrij       
Zondag 11/08/2019   Wedstrijd 6 16,00 uur 3e ronde BvB  
             
             
Maandag 12/08/2019   Training   19.15 uur   Den Engel 
Dinsdag  13/08/2019   Training   19.15 uur   S2
Woensdag  14/08/2019   Wedstrijd 7 19.30 uur KRC Harelbeke (2A) - KMT Harelbeke
Donderdag 15/08/2019   Training   9.00 - 18.00 uur Training + Teambuilding  
Vrijdag 16/08/2019   Vrij       
Zaterdag  17/08/2019   Wedstrijd 8A   4e ronde BvB of oefenmatch Velodroom
Zondag  18/08/2019   Wedstrijd 8B 16,00 uur KMT - SK Torhout (100 jaar) Velodroom
             
             
Maandag 19/08/2019   Vrij / Training     Den Engel 
Dinsdag  20/08/2019   Training  19.15 uur   S2
Woensdag 21/08/2019   Wedstrijd 9  19.30 uur KMT (A/B) - Oostduinkerke (P1)  Velodroom
Donderdag 22/08/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 23/08/2019   Training  18.00 uur   Velodroom
Zaterdag 24/08/2019   Wedstrijd 10 ? 5e ronde BvB of oefenmatch   
Zondag  25/08/2019   Vrij       
             
             
Maandag  26/08/2019   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Dinsdag  27/08/2019   Training  19.15 - 21.00 uur   S2
Woensdag  28/08/2019   Vrij       
Donderdag  29/08/2019   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag 30/08/2019   Training  18.00 - 19.15 uur   Velodroom
Zaterdag  31/08/2019   Competitie 1      
Zondag  01/09/2019   Vrij       

Voorbereiding B-kern

Onze beloften/IPU19 starten hun voorbereiding op maandag 22 juli.

Voorbereiding B-kern

Onze beloften/IPU19 starten hun voorbereiding op maandag 22 juli.
KM TORHOUT
BELOFTEN/IP19 2019-2020 / VOORBEREIDINGSSCHEMA
             
Startvergadeing op 22/6 
             
Dag Datum     Uur Info Plaats
Dinsdag 25/06/2019   Testen 19.00 - 20.00 uur Testen Velodroom
             
Geen groepstrainingen tem 22/7/2019 - wel individueel programma
Maandag 22/07/2019   Training  19:30   S2
Dinsdag 23/07/2019   Training  19:30   S2
Vrijdag 26/07/2019   Training  19:30   S2
             
Maandag 29/07/2019   Training  19:30   S2
Dinsdag 30/07/2019   Training  19:30   S3
Donderdag 1/08/2019   Training  19:30   S2
      Wedstrijd 19:30 Oudenburg - KM  Oudenburg
Zaterdag 3/08/2019   Wedstrijd 14:30 KM - Jong Lede V1
             
Maandag 5/08/2019   Training  19:30   S2
Dinsdag 6/08/2019   Training  19:30   S3
      Wedstrijd 20:00 Aartrijke - KM Aartrijke
Donderdag 8/08/2019   Training  19:30   S3
Vrijdag 9/08/2019   Wedstrijd 20:00 KM - Zedelgem V1
Zaterdag 10/08/2019   Wedstrijd 14:30 KM - Moeskroen S2
             
Maandag 12/08/2019   Wedstrijd 20:00 KMT - Westhoek (BEL) S2
Dinsdag 13/08/2019   Training  19:30   S3
Donderdag 15/08/2019   Wedstrijd 15:45 KM - RC Gent (IP19) S2
Zaterdag 17/08/2019   Wedstrijd 16:00 KM - Lovendegem V1
             
             
Maandag 19/08/2019   Training  19:30   S2
Dinsdag 20/08/2019   Training  19:30   S3
      Wedstrijd 20:00 Gullegem - KM Gullegem
Donderdag 22/08/2019   Training  19:30   S3
Vrijdag  23/08/2019   Wedstrijd 19:30 KM - Knokke (BEL) Blankenberge
Zondag  25/08/2019   Wedstrijd 15:00 KM - Beernem De Haan
             
Maandag 26/08/2019   Training  19:30   S2
Dinsdag 27/08/2019   Training  19:30   S3
Donderdag 29/08/2019   Training  19:30   S2