Kalender A-kern

Kalender A-Kern

Ranschikking A-Kern

Rankingschikking

Tegenstanders A-Kern

Avanti Stekene

Groene Putte stadion: 

 

Heistraat 60

9190 Stekene

 

https://avantistekene.wordpress.com/

FC Lebbeke

Stadion Lebbeke:

 

Koning Albert I straat 124

9280 Lebbeke

 

https://www.fclebbeke.be/

K.VC.Jong Lede

Gemeentelijk stadion:

 

Ommeganglaan 58/Z

9340 Lede

 

https://www.kvcjonglede.be/

K.VK.Svelta Melsele

Stadion Melsele:

 

Albrecht Rodenbachlaan 29

9120 Beveren

 

https://www.kvksveltamelsele.be/

KHO Wolvertem Merchtem

Frans Lathouwersstadion:

 

Veilinglaan 66

1861 Wolvertem

 

https://www.wolvertem-merchtem.be/

K.V.C.S.V.Oostkamp A

Adres stadion: 

 

Albrecht Rodenbachstraat 39,

8020 Oostkamp

SK Lochristi

Bosdreef Stadion: 

 

Bosdreef 57

9080 Lochristi

 

http://www.sklochristi.be/

KFC Eppegem

Frans Vercammen Stadion: 

 

Waterleestweg 2

1980 Zemst

 

https://www.kfceppegem.be/

 

Tempo Overijse

Begijnhof Stadion: 

 

Begijnhof

3090 Overijse

 

https://www.tempo-overijse.be/

KFC Vigor Wuitens Hamme

Gemeentelijk stadion

 

Sportpleinstraat 11

9220 Hamme

 

https://www.vwhamme.be/

Sportkring Sint-Niklaas A

Sportcentrum Meesterstraat 

 

Meesterstraat 112 C

9100 Sint-Niklaas

 

https://www.sksintniklaas.be/

EM United

Complex Lindekouter

 

Lindekouter 41

9420 Erpe-Mere

 

http://www.em-united.be/

KFC Voorde -Appelterre

Stadion Molenveld

 

Molenveldweg z/n

9400 Appelterre-Eichem

 

https://www.kfcvoordeappelterre.com/

SV Anzegem

Stadion De 3 Kaven

 

Vichtsesteenweg 39/Z

8570 Anzegem

 

https://www.svanzegem.be/

KFC Rhodienne De Hoek

Wauterbosstadion

 

Wauterbos Z/N

1640 Sint-Genesius-Rode

 

https://www.rhodienne.be/

Kalender B-Kern

Kalender B-Kern

Rangschikking B-kern

Klassement B-Kern

Tegenstanders B-Kern

KFC Mandel United

Stedelijk Sportstadion (Terrein synthetisch): 

 

Sint-Jorisstraat 76

8870 Izegem

 

http://www.kfcmandelunited.be/

 

VK.Westhoek A

Crackstadion (Terrein 1): 

 

Jaime Picanollaan 1

8900 Ieper

 

https://www.kvkwesthoek.be/

 

 

K.FC.Sparta Petegem A

KFC Sparta Petegem Stadion (Terrein 2): 

 

Gaversesteenweg 240

9800 Petegem a/d Leie (Deinze)

 

http://www.kfcspartapetegem.be/

Football Club Gullegem A

Poezelhoek Stadion (Terrein 1 synthetisch): 

 

Poezelhoek 12,

8560 Wevelgem

 

http://fcgullegem.be/

Racing Club Harelbeke A

Forrestier Stadion (Terrein 11):

 

Stasegemsesteenweg 23,

8530 Harelbeke

 

http://www.krc-harelbeke.be/

S.C.T. Menen A

Vauban Stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Waalvest 136

8930 Menen

 

https://ksctmenen.be/

K.V.C.S.V.Oostkamp

Adres stadion:

 

Albrecht Rodenbachstraat 39,

8020 Oostkamp

KSC Dikkelvenne

Campus Marc Gevaert Sportcomplex (Terrein 2 synthetisch):

 

Hofkouterstraat

9890 Dikkelvenne

 

http://www.scdikkelvenne.be/

 

 

KSK Ronse

Campus Oscar Cruckestadion (Terrein 1):

 

Leuzesteenweg 241

9600 Ronse

 

https://www.ksk-ronse.be/

KSV Oudenaarde

Campus Burgemeester Thienpontstadion (Terrein 1):

 

Prins Leopoldstraat 89

9700 Oudenaarde

 

https://www.ksvoudenaarde.be/

K. Olsa Brakel

Campus Stephan Van den Berghe stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Parkweg 15

9660 Brakel

 

https://www.olsabrakel.be/

KFC Merelbeke

Campus Sportcomplex Ter Wallen (Terrein 2 synthetisch):

 

Sportstraat

9820 Merelbeke

 

https://www.kfcmerelbeke.be/

Racing Club Gent

PGB Stadion

 

Eikstraat 85 A

9041 Oostakker

 

http://www.krcgent.be/

SV Anzegem

Stadion De 3 Kaven

 

Vichtsesteenweg 39/Z

8570 Anzegem

 

https://www.svanzegem.be/

Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

  OEFENSCHEMA KM TORHOUT A-KERN 2021-2022
       
  DATUM PROGRAMMA UUR EN PLAATS
  3/05/2021-16/05/2021 INLOOP ACITIVATIEPROGRAMMA THUIS
       
  18/05/2021 TRAINING VELODROOM
  20/05/2021 TRAINING VELODROOM
  22/05/2021 TRAINING VELODROOM
       
  25/05/2021 TRAINING VELODROOM
  27/05/2021 TRAINING VELODROOM
  28/05/2021 TRAINING VELODROOM
  29/05/2021 OEFENMATCH KSV DIKSMUIDE (1P) 19U00 PLAATS ?
       
  31/05/2021-11/07/2021 INDIVIDUEEL LOOPPROGRAMMA THUIS
       
  13/07/2021 TRAINING VELODROOM
  15/07/2021 TRAINING VELODROOM
  16/07/2021 TRAINING VELODROOM
  17/07/2021 TRAINING VELODROOM
       
  20/07/2021 TRAINING VELODROOM
  22/07/2021 TRAINING VELODROOM
  23/07/2021 TRAINING VELODROOM
  24/07/2021 OEFENMATCH CERCLE BRUGGE BELOFTEN 19U30 VELODROOM
       
  27/07/2021 OEFENMATCH SVD KORTEMARK (2P) 19U30 KORTEMARK
  29/07/2021 TRAINING VELODROOM
  30/07/2021 TRAINING VELODROOM
  31/07/2021-1/08/2021 RONDE 1 CROKY CUP TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
       
  3/08/2021 TRAINING VELODROOM
  4/08/2021 OEFENMATCH WINKEL SPORT (1N) UUR ? SINT-ELOOIS-WINKEL
  5/08/2021 TRAINING VELODROOM
  6/08/2021 TRAINING VELODROOM
  7/08/2021-8/08/2021 RONDE 2 CROKY CUP TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
       
  10/08/2021 TRAINING VELODROOM
  12/08/2021 OFENWEDSTRIJD SK OOSTNIEUWKERKE (1P) UUR ? OOSTNIEUWKERKE
  13/08/2021 TRAINING VELODROOM
  14/08/2021-15/08/2021 RONDE 3 CROKY CUP TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
       
  17/08/2021 TRAINING VELODROOM
  19/08/2021 OEFENMATCH SASSPORT BOEZINGE (1P) UUR ? VELODROOM
  20/08/2021 TRAINING VELODROOM
  21/08/2021-22/08/2021 RONDE 4 CROKY CUP TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
       
  24/08/2021 OEFENMATCH SK ROESELARE-DAISEL (1P) UUR ? SCHIERVELDE ROESELARE
  26/08/2021 TRAINING VELODROOM
  27/08/2021 TRAINING VELODROOM
  28/08/2021 OEFENMATCH? TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
  28/08/2021-29/08/2021 RONDE 5 CROKY CUP TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
       
  31/08/2021 TRAINING VELODROOM
  2/09/2021 TRAINING VELODROOM
  3/09/2021 TRAINING VELODROOM
  4/09/2021 COMPETITIE 1 TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
  5/09/2021 COMPETITIE 1 TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
       
  7/09/2021 TRAINING VELODROOM
  9/09/2021 TRAINING VELODROOM
  10/09/2021 TRAINING VELODROOM
  11/09/2021 COMPETITIE 2 TEGENSTANDER NOG ONBEKEND
  12/09/2021 COMPETITIE 2 TEGENSTANDER NOG ONBEKEND

Voorbereiding B-kern

Oefenwedstrijden IPU19 en Beloften

Voorbereiding B-kern

Hier vind u de oefenwedstrijden van de IPU19 en Beloften.

Oefenprogramma IPU19 - BELOFTEN - GEMENGD     

Datum   Tijdstip   ThuisUit     

7/08/2020 20u00 KMT - VV Koekelare B (P4) Gemengd AFGELAST

11/08/2020 19u30 KVV Aartrijke (P3) - KMT Gemengd AFGELAST

11/08/2020 19u30 FC Veldegem (P3) KMT Gemengd AFGELAST

15/08/2020 15u45 KMT - KRC Gent IP19 AFGELAST

21/08/2020 20u00 KMT - KFC Lichtervelde (P2) BEL AFGELAST

25/08/2020 20u00 KMT - SK Torhout (P3) BEL AFGELAST

29/08/2020 ??u?? Oudenaarde - KMT IP19