Kalender A-kern

Kalender A-Kern

Ranschikking A-Kern

Rankingschikking

Tegenstanders A-Kern

K.FC.Merelbeke A

Adres Stadion: 

 

Campus Moerkensheide

Nieuwstraat

9840 De Pinte

 

Website:

https://www.kfcmerelbeke.be/

RFC Wetteren

Adres stadion:

 

 

Marcel De Kerpel Stadion 

Massemsesteenweg 56A,

9230 Wetteren

 

http://www.rfcwetteren.be/

K.VV.Zelzate

Adres stadion:

 

 

Sinit-Laurens (school) stadion

Patronagestraat 52

9060 Zelzate

 

https://kvv-zelzate.be/

K.V.C.S.V.Oostkamp A

Adres stadion: 

 

De Valkaart (Synthetisch)

Albrecht Rodenbachstraat 39,

8020 Oostkamp

 

https://ksvoostkamp.be/

K. Olsa Brakel

Adres stadion:

 

 

Stephan Van den Berghe Stadion 

Parkweg 15

9660 Brakel

 

https://www.olsabrakel.be/

EM United

Adres stadion:

 

Campus Steenberg (Synthetisch)

Oudenaardsesteenweg 458

9420 Erpe-Mere

 

http://www.em-united.be/

K.F.C. Sparta Petegem A

Adres stadion:

 

Campus Sparta Petegem

Gaversesteenweg 240

9800 Petegem a/de Leie

 

https://www.kfcspartapetegem.be/

 

Racing Club Harelbeke A

Adres stadion:

 

Forrestierstadion

Stasegemsesteenweg 23

8530 Harelbeke

 

https://www.krc-harelbeke.be/

Kalender B-Kern

Kalender B-Kern

Rangschikking B-kern

Klassement B-Kern

Tegenstanders B-Kern

KFC Mandel United

Stedelijk Sportstadion (Terrein synthetisch): 

 

Sint-Jorisstraat 76

8870 Izegem

 

http://www.kfcmandelunited.be/

 

VK.Westhoek A

Crackstadion (Terrein 1): 

 

Jaime Picanollaan 1

8900 Ieper

 

https://www.kvkwesthoek.be/

 

 

K.FC.Sparta Petegem A

KFC Sparta Petegem Stadion (Terrein 2): 

 

Gaversesteenweg 240

9800 Petegem a/d Leie (Deinze)

 

http://www.kfcspartapetegem.be/

Football Club Gullegem A

Poezelhoek Stadion (Terrein 1 synthetisch): 

 

Poezelhoek 12,

8560 Wevelgem

 

http://fcgullegem.be/

Racing Club Harelbeke A

Forrestier Stadion (Terrein 11):

 

Stasegemsesteenweg 23,

8530 Harelbeke

 

http://www.krc-harelbeke.be/

S.C.T. Menen A

Vauban Stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Waalvest 136

8930 Menen

 

https://ksctmenen.be/

K.V.C.S.V.Oostkamp

Adres stadion:

 

Albrecht Rodenbachstraat 39,

8020 Oostkamp

KSC Dikkelvenne

Campus Marc Gevaert Sportcomplex (Terrein 2 synthetisch):

 

Hofkouterstraat

9890 Dikkelvenne

 

http://www.scdikkelvenne.be/

 

 

KSK Ronse

Campus Oscar Cruckestadion (Terrein 1):

 

Leuzesteenweg 241

9600 Ronse

 

https://www.ksk-ronse.be/

KSV Oudenaarde

Campus Burgemeester Thienpontstadion (Terrein 1):

 

Prins Leopoldstraat 89

9700 Oudenaarde

 

https://www.ksvoudenaarde.be/

K. Olsa Brakel

Campus Stephan Van den Berghe stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Parkweg 15

9660 Brakel

 

https://www.olsabrakel.be/

KFC Merelbeke

Campus Sportcomplex Ter Wallen (Terrein 2 synthetisch):

 

Sportstraat

9820 Merelbeke

 

https://www.kfcmerelbeke.be/

Racing Club Gent

PGB Stadion

 

Eikstraat 85 A

9041 Oostakker

 

http://www.krcgent.be/

SV Anzegem

Stadion De 3 Kaven

 

Vichtsesteenweg 39/Z

8570 Anzegem

 

https://www.svanzegem.be/

Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

Voorbereiding

Voorbereiding B-kern

Oefenwedstrijden IPU19 en Beloften

Voorbereiding B-kern

Hier vind u de voorbereiding van de IPU19 en Beloften.
 
       
         
         
         
         
         
         
Dag Datum Wat Uur Terrein
Maandag 12/07/2021 Training 19.00 V1
         
Maandag 19/07/2021 Training 19.15 S2
Dinsdag 20/07/2021 Training 19.15 S2
Donderdag 22/07/2021 Training 19.30 S2
Zaterdag 24/07/2021 Training 09.30 S2
         
Maandag 26/07/2021 Training 19.00 S2
Dinsdag 27/07/2021 Training 19.00 S2
Donderdag 29/07/2021 Match in en tegen Veldegem om 19.00    
Zaterdag 31/07/2021 Training 09.30 S2
         
Maandag 2/08/2021 Training 19.15 S2
Dinsdag 3/08/2021 Training 19.15 S2
Donderdag 5/08/2021 Training 19.15 S2
Vrijdag 6/08/2021 Match V1 tegen Knokke (Beloften) 20:00 V1
Zaterdag 7/08/2021 Match in en tegen Moeskroen om 14:00    
         
Maandag 9/08/2021 Training 19.30 S2
Dinsdag 10/08/2021 Training 19.30 S2
Donderdag 12/08/2021 Training 19.30 S2
Zondag 15/08/2021 Jeugddag : spelen tegen Oostkamp om 15:45 09.30 V1
         
Maandag 16/08/2021 Training 19.30 S2
Maandag 16/08/2021 Match spelen in en tegen Westhoek (Beloften) 19.00  
Dinsdag 17/08/2021 Training 19.30 S2
Donderdag 19/08/2021 Training 19.30 S2
Zaterdag 21/08/2021 Match in en tegen Sparta Petegem  15:15  
         
Maandag 23/08/2021 Training 19.30 S2
Dinsdag 24/08/2021 Match in en tegen Aartrijke 19.30  
Dinsdag 24/08/2021 Match in en tegen KV Oostende U18 (Beloften) 19.30  
Donderdag 26/08/2021 Training 19.30 S2
Zaterdag 28/08/2021 Match thuis tegen Racing Club Gent 15:15 S2
         
Maandag 30/08/2021 Training 19.30  
Dinsdag 31/08/2021 Training 19.30  
Donderdag 2/09/2021 Training 19.30  
Vrijdag 3/09/2021 Start competitie beloften    
Zaterdag 4/09/2021 Start competitie IPU19