Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

KM TORHOUT
A-KERN SEIZOEN 2019-2020 / VOORBEREIDINGSSCHEMA
             
Persvoorstelling 6 juni 2019 om 20.00 uur
             
Dag Datum     Uur Info Plaats
Woensdag  19/06/2019   Training 19.00 - 20.00 uur Testen Velodroom
Donderdag  20/06/2019   Training 19.00 - 20.00 uur Testen Velodroom
Vrijdag 21/06/2019   Vrij       
Zaterdag  22/06/2019   Vrij       
Zondag  23/06/2019   Vrij       
             
             
             
Maandag  24/06/2019   Vrij      
Dinsdag  25/06/2019   Training 19.15 uur   Velodroom
Woensdag 26/06/2019   Vrij      
Donderdag  27/06/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 28/06/2019   Vrij      
Zaterdag  29/06/2019   Wedstrijd 18,00 uur KMT - Club Brugge Velodroom
Zondag  30/06/2019   Vrij       
             
             
             
Geen groepstrainingen tem 17/7/2019 - wel individueel programma
Donderdag  18/07/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag  19/07/2019   Vrij       
Zaterdag  20/07/2019   Training  9.30 uur   Velodroom
Zondag  21/07/2019   Vrij       
             
             
             
             
Maandag 22/07/2019   Training  19.15 uur Training + Teambuilding De Kluze Velodroom
Dinsdag  23/07/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Woensdag  24/07/2019   Wedstrijd 1 19.00 uur Anzegem (P1) - KMT Anzegem
Donderdag  25/07/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 26/07/2019   Vrij       
Zaterdag 27/07/2019   Training  9.30 uur   Velodroom
Zondag  28/07/2019   Wedstrijd 2 16,00 uur 1e ronde BvB  
             
             
Maandag 29/07/2019   Training  19.15 uur   Den Engel
Dinsdag 30/07/2019   Wedstrijd 3 19.00 uur KMT - Gullegem (2A) Velodroom
Woensdag 31/07/2019   Vrij      
Donderdag 01/08/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag  02/08/2019   Training  18.00 uur   Velodroom
Zaterdag  03/08/2019   Vrij      
Zondag  04/08/2019   Wedstrijd 4 16,00 uur 2e ronde BvB  
             
             
Maandag 05/08/2019   Training   19.15 uur   Den Engel 
Dinsdag  06/08/2019   Vrij       
Woensdag  07/08/2019   Wedstrijd 5 19.30 uur KMT - KSKV Zwevzele (2A) Velodroom
Donderdag  08/08/2019   Training   19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 09/08/2019   Training   18.00 uur   Velodroom
Zaterdag 10/08/2019   Vrij       
Zondag 11/08/2019   Wedstrijd 6 16,00 uur 3e ronde BvB  
             
             
Maandag 12/08/2019   Training   19.15 uur   Den Engel 
Dinsdag  13/08/2019   Training   19.15 uur   S2
Woensdag  14/08/2019   Wedstrijd 7 19.30 uur KRC Harelbeke (2A) - KMT Harelbeke
Donderdag 15/08/2019   Training   9.00 - 18.00 uur Training + Teambuilding  
Vrijdag 16/08/2019   Vrij       
Zaterdag  17/08/2019   Wedstrijd 8A   4e ronde BvB of oefenmatch Velodroom
Zondag  18/08/2019   Wedstrijd 8B 16,00 uur KMT - SK Torhout (100 jaar) Velodroom
             
             
Maandag 19/08/2019   Vrij / Training     Den Engel 
Dinsdag  20/08/2019   Training  19.15 uur   S2
Woensdag 21/08/2019   Wedstrijd 9  19.30 uur KMT (A/B) - Oostduinkerke (P1)  Velodroom
Donderdag 22/08/2019   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 23/08/2019   Training  18.00 uur   Velodroom
Zaterdag 24/08/2019   Wedstrijd 10 ? 5e ronde BvB of oefenmatch   
Zondag  25/08/2019   Vrij       
             
             
Maandag  26/08/2019   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Dinsdag  27/08/2019   Training  19.15 - 21.00 uur   S2
Woensdag  28/08/2019   Vrij       
Donderdag  29/08/2019   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag 30/08/2019   Training  18.00 - 19.15 uur   Velodroom
Zaterdag  31/08/2019   Competitie 1      
Zondag  01/09/2019   Vrij